Apie mus

UAB HUMANA LT - tai plačiai žinomas parduotuvių tinklas, kuriame siūlome įsigyti stilingų dėvėtų ir vintažinių drabužių. Naujiena - dabar mes jau net ir internetinėje erdvėje! Nuo vintažinių Max Mara, Burrbery, Saint Laurent ar Escada iki Gucci, Dolce and Gabbana, Versace bei daugelio kitų aukščiausios kokybės kruopščiai atrinktų vardinių drabužių bei aksesuarų. Gausų mūsų prekių pasirinimą dabar rasite ir HUMANA internetinėje parduotuvėje. Kruopščiai išmatuotų, aukštos kokybės bei realią prekinę išvaizdą atitinkančių drabužių nuotraukos suteiks galimybę saugiai bei patogiai apsipirkti nepaliekant namų.   

Džiaugiamės, jog per daugiau nei dvidešimt gyvavimo Lietuvoje metų mums pavyko tapti ne tik vintažinės mados lyderiais, bet ir tvaraus bei ekologiško vartojimo simboliu. HUMANA komanda palaiko žiedinės ekonomikos modelį, siekdama paskatinti kuo daugiau žmonių suteikti antrą šansą dėvėtiems ir vintažiniams drabužiams.  

Vadovaujamės idėja, jog užuot skubant įsigyti naujų daiktų verta pažvelgti į tai, kas jau pagaminta ir galbūt vėl itin madinga. Didžiuojamės užtikrindami galimybę ne tik dėvėti išskirtinius ir kokybiškus drabužius, bet ir ženkliai mažinti gamtos taršą bei sutaupyti.  

Dėkojame už jūsų meilę madai, gamtai bei ekologiškam gyvenimo būdui. Gero apsipirkinėjimo! 

KOKYBĖS, APLINKOSAUGOS IR DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS POLITIKA 

UAB „Humana LT“ - nebrangios mados lyderis bei tvaraus ir ekologiško vartojimo simbolis. HUMANA siekia, kad visi pasaulio gyventojai turėtų daugiau galimybių gyventi be skurdo, ligų ir žmogaus laisvių suvaržymų. HUMANA palaiko gyventojų siekius burtis ir remia bendruomenių kūrimąsi bei vystymąsi. HUMANA remia su sveikata, švietimu, tvaria aplinka susijusius projektus ir tiki, kad nuoseklus darbas šiose srityse užtikrina geresnes sąlygas darniam vystymuisi. 

Aukščiausioji HUMANA vadovybė: 

  • įsipareigoja užtikrinti nuolatinį integruotos kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos tobulinimą ir jos rezultatyvumo didinimą;
  • siekia vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, teisinius įsipareigojimus bei patenkinti suinteresuotų šalių reikalavimus;
  • reguliariai peržiūri ir esant poreikiui koreguoja integruotos kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos politiką bei tikslus;
  • įsipareigoja teikti kokybiškas paslaugas ir prekes;
  • stengiasi nuolat kelti visų darbuotojų kompetenciją ir kvalifikaciją;
  • įsipareigoja tausoti aplinką, vykdyti aplinkosauginius reikalavimus ir didinti aplinkosauginį veiksmingumą;
  • įsipareigoja saugoti darbuotojų sveikatą ir užkirsti kelią sužeidimams darbe.

Generalinis direktorius 

Örjan Österdal 

Vilnius 2019-07-22